Definicja łotr. Co oznacza m) 1. człowiek zły, niegodziwy, popełniający haniebne czyny; 2. daw.
łotr co to jest

Czy przydatne?

Definicja łotr

Co to jest ŁOTR: (m) <niem. Lotter nicpoń> 1. człowiek zły, niegodziwy, popełniający haniebne czyny; 2. daw. rabuś, rozbójnik: łotr skończony, nikczemny.

Co znaczy Lukrować:
Porównanie 1. pokrywać warstwą lukru; 2. przen. przedstawiać coś w zbyt dobrym świetle, przesadnie chwalić, często obłudnie: lukrowane słówka łotr co znaczy.
Krzyżówka Lakier:
Dlaczego roztwór substancji błonotwórczej, używany do pokrywania przedmiotów w celach ochronnych i dekoracyjnych: lakier asfaltowy, olejny, spirytusowy, lakier do paznokci; 2. geol. cienka, ciemna, lśniąca łotr krzyżówka.
Co to jest Libido:
Jak lepiej n; lp) <łac. żądza> psych. popęd seksualny, uznany przez S. Freuda za główne źródło i motor całego życia psychicznego człowieka: mieć obniżone, wysokie libido łotr co to jest.
Słownik Labrador:
Kiedy półwysep w płn.-wsch. Kanadzie> 1. pies myśliwski, średniej wielkości, o czarnej, krótkiej sierści, używany do aportowania zwierzyny z wody; rasa tych psów; 2. minerał z grupy plagioklazów łotr słownik.
Czym jest Lincz:
Od czego zależy lynch, od nazw. Ch. Lynch (1736–1796), sędzia w stanie Wirginia, USA> rodzaj samosądu, pobicie lub zabójstwo człowieka przez wzburzony tłum, stosowane w płd. stanach USA jako środek terroru, zwł łotr czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest łotr znaczenie w Słownik wyrazów L .