Definicja piure. Co oznacza potrawa z gotowanych kartofli, jarzyn lub owoców przetartych przez sito.
piure co to jest

Czy przydatne?

Definicja piure

Co to jest PIURE: <fr. purée> potrawa z gotowanych kartofli, jarzyn lub owoców przetartych przez sito albo ugniecionych na miazgę.

Co znaczy Politykować:
Porównanie rozprawiać na tematy polityczne ? politykier, politykierstwo; 2. zajmować się polityką, uprawiać działalność polityczną ? polityk; 3. postępować przezornie, sprytnie, by nikomu się nie narazić piure co znaczy.
Krzyżówka Prospekcja:
Dlaczego prospection, z łac. prospectio zapobiegliwość> 1. wstępne badanie sytuacji jako przygotowanie do kolejnych działań (np. badania potrzeb rynku, szukanie klientek); 2. wstępna ocena wartości czegoś (np piure krzyżówka.
Co to jest Prymitywny:
Jak lepiej przym.) 1. będący na niskim, pierwotnym stopniu rozwoju; także: świadczący o niskim poziomie cywilizacyjnym; pierwotny; 2. zacofany, ograniczony, prostacki piure co to jest.
Słownik Pistacja:
Kiedy ż) <łac. pistacia> 1. drzewo rosnące w krajach śródziemnomorskich o smacznych oleistych nasionach koloru żółtozielonego; orzeszek pistacjowy, kolor pistacjowy, lody pistacjowe piure słownik.
Czym jest Porto?Franko:
Od czego zależy porto wolny od opłaty pocztowej> 1. warunki nadania przesyłki lub listu bez obowiązku opłaty przez odbiorcę; 2. klauzula w umowie o dostawę ładunku, określająca jego cenę i miejsce oraz przewozu i piure czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest piure znaczenie w Słownik wyrazów P .