Definicja perforacja. Co oznacza ż) 1. med. pęknięcie ścianki narządu, spowodowane procesem.
perforacja co to jest

Czy przydatne?

Definicja perforacja

Co to jest PERFORACJA: (ż) <fr. perforation> 1. med. pęknięcie ścianki narządu, spowodowane procesem chorobowym lub przypadkowe przebicie jej; 2. techn. a) przebijanie otworów w papierze, płytach itp.; dziurkowanie, b) układ dziurek, np. w taśmie filmowej, w karcie lub w taśmie programowanej.

Co to jest Politologia:
Porównanie ż) wiedza polityczna, nauka zajmująca się problemami dotyczącymi polityki wewnętrznej i międzynarodowej perforacja co to jest.
Definicja Panspermia:
Dlaczego od gr. spérma nasienie> biol. koncepcja wysunięta w początkach XX w. (przez S. Arrheniusa), według której zarodniki odwiecznej, kosmicznej materii żywej przedostały się na Ziemię, dając na niej perforacja definicja.
Co znaczy Protestantyzm:
Jak lepiej ang. protestantism, fr. protestantisme> odłam chrześcijaństwa (od XVI w.) uznający Biblię za jedyne źródło wiary, mający własny Kościół (zreformowany) rządzący się innymi regułami niż Kościół kat perforacja co znaczy.
Słownik Piramida:
Kiedy Egipcie wielka budowla w kształcie ostrosłupa, grobowiec faraona i dostojników królewskich: piramida Cheopsa; 2. sterta czegoś: piramida śmieci; 3. dowolny przedmiot o kształcie ostrosłupa: piramida perforacja słownik.
Znaczenie Prospekcja:
Od czego zależy prospection, z łac. prospectio zapobiegliwość> 1. wstępne badanie sytuacji jako przygotowanie do kolejnych działań (np. badania potrzeb rynku, szukanie klientek); 2. wstępna ocena wartości czegoś (np perforacja znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest perforacja znaczenie w Słownik wyrazów P .