Definicja wachlarz. Co oznacza 1. przedmiot z tkaniny, piór, papieru, rozkładany półkoliście.
wachlarz co to jest

Czy przydatne?

Definicja wachlarz

Co to jest WACHLARZ: 1. przedmiot z tkaniny, piór, papieru, rozkładany półkoliście, ozdobny, służący do chłodzenia się: wachlarz papierowy, z kości słoniowej; 2. duży zakres, duża skala czegoś; 3. symbol władzy w formie pęku dużych piór osadzonych na długim trzonku, używany w krajach starożytnych; 4. plisowany pas materiału, wstawiany do spódnicy, rozszerzający się ku dołowi; 5. łow. ogon cietrzewia, głuszca; 6. daw. przyrząd do oczyszczania ziarna z plew przez podmuch.

Co znaczy Wulkan:
Porównanie z wł. volcano, vulcano, z łac. Vulcanus, im. rzymskiego boga ognia> stożkowa góra z otworem (kraterem) na szczycie, którym z głębi ziemi wydostaje się lawa, gazy i popioły wulkaniczne ? wulkaniczny wachlarz co znaczy.
Krzyżówka Wokaliza:
Dlaczego ż) muz. a) ćwiczenia głosu, które wykonuje śpiewak, b) utwór wokalny bez tekstu wachlarz krzyżówka.
Co to jest Wizjer:
Jak lepiej element przyrządu optycznego, który umożliwia ustalenie właściwego fragmentu obserwowanej przestrzeni, celownik aparatu, np. fotograficznego: wizjer elektronowy aparatu; 2. otwór w ścianie wachlarz co to jest.
Słownik Wodewil:
Kiedy vaudeville> przedstawienie o charakterze komedii lub farsy z muzyką, piosenkami i partiami baletowymi, ale z przewagą tekstu mówionego nad śpiewanym ? wodewilista, wodewilowy: aktor wodewilowy wachlarz słownik.
Czym jest Wideo:
Od czego zależy video wizja, telewizja, telewizyjny, najpierw skr. video(tape) taśma magnetyczna do zapisu obrazu telewizyjnego, videood łac. videre widzieć, -o-wg audio-> 1. technika rejestrowania obrazu i wachlarz czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest wachlarz znaczenie w Słownik wyrazów W .