Definicja triumf. Co oznacza m) 1. zwycięstwo nad przeciwnikiem; sukces, osiągnięcie w jakiejś.
triumf co to jest

Czy przydatne?

Definicja triumf

Co to jest TRIUMF: (m) <łac. triumphus> 1. zwycięstwo nad przeciwnikiem; sukces, osiągnięcie w jakiejś dziedzinie; 2. duma, zadowolenie, satysfakcja z sukcesu: łatwy, największy, niebywały, artystyczny, moralny triumf, triumfy towarzyskie, odnieść triumf, coś jest czyimś triumfem; 3. hist. najwyższe wojskowe wyróżnienie, przyznawane w starożytnym Rzymie zwycięskiemu wodzowi: uroczysty wjazd do stolicy; później również uroczystość z racji zwycięstwa, sukcesu.

Co znaczy Tandetny:
Porównanie przym.) lichy, wykonany niedbale, z marnego materiału: tandetny obraz, tandetna robota triumf co znaczy.
Krzyżówka Tycjanowski:
Dlaczego przym.) o włosach koloru złotorudego triumf krzyżówka.
Co to jest Testament:
Jak lepiej testamentum, od testor jestem świadkiem, świadczę, poświadczam (też swoją „ostatnią wolę”, czyli sporządzam testament), od testis świadek> akt prawny, rozporządzenie swoim majątkiem na wypadek triumf co to jest.
Słownik Tuberoza:
Kiedy ż) <łac. tuberosus pokryty guzami> roślina o silnie pachnących, białych lub różowych kwiatach, pochodząca z Meksyku, stosowana jako roślina ozdobna i w przemyśle perfumeryjnym: pachnieć jak tuberoza triumf słownik.
Czym jest Tytułowy:
Od czego zależy dotyczący tytułu, nagłówka: karta tytułowa, strona tytułowa pierwsza lub trzecia zadrukowana strona książki, zawierająca tytuł dzieła, nazwisko autora, nazwę instytucji wydawniczej i inne dane triumf czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest triumf znaczenie w Słownik wyrazów T .