Definicja terrarium. Co oznacza n; odm. w lm) pomieszczenie do hodowli i obserwacji małych zwierząt.
terrarium co to jest

Czy przydatne?

Definicja terrarium

Co to jest TERRARIUM: (n; odm. w lm) <od łac. terra ziemia> pomieszczenie do hodowli i obserwacji małych zwierząt lądowych lub ziemno-wodnych w zrekonstruowanym środowisku: terrarium dla żółwi, terrarium ze świnkami morskimi, hodować jaszczurki w terrarium.

Co znaczy Tytułowy:
Porównanie dotyczący tytułu, nagłówka: karta tytułowa, strona tytułowa pierwsza lub trzecia zadrukowana strona książki, zawierająca tytuł dzieła, nazwisko autora, nazwę instytucji wydawniczej i inne dane terrarium co znaczy.
Krzyżówka Tresura:
Dlaczego ż) 1. układanie zwierząt, uczenie ich pewnych zachowań; 2. przen. surowe wychowanie człowieka treser, tresować kogo, co, wytresować terrarium krzyżówka.
Co to jest Teleskop:
Jak lepiej daleko widzący, dalekowidz> 1. urządzenie optyczne do obserwacji ciał niebieskich, o konstrukcji lunety, zaopatrzone w zwierciadło wklęsłe; 2. techn. amortyzator, zwykle hydrauliczny, składający się terrarium co to jest.
Słownik Telegazeta:
Kiedy ż) tekst przekazywany za pomocą telewizora, zawierający aktualizowane co pewien czas wiadomości, reklamy itp.; gazeta telewizyjna terrarium słownik.
Czym jest Top-:
Od czego zależy pierwszy człon wyrazów złożonych, wskazujący na ich związek znaczeniowy z miejscem, miejscowością, terenem, obszarem: topografia, toponomastyka terrarium czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest terrarium znaczenie w Słownik wyrazów T .