Definicja taca. Co oznacza ż.
taca co to jest

Czy przydatne?

Definicja taca

Co to jest TACA: (ż) <niem.-austr. Tazze taca, z wł. tazza miska, miseczka, filiżanka, hiszp. taza, z ar. tassa naczynie do picia> 1. płaskie naczynie służące do przenoszenia, podawania na stół potraw, napojów, naczyń itp.; 2. podobne naczynie używane do zbierania datków: taca drewniana, mosiężna, srebrna, szklana, taca do czego, z czym, postawić tacę na stole, wrzucić co na tacę, podać na tacy, złożyć co na tacy tacheo , tacho <gr. táchos szybkość> pierwszy człon wyrazów złożonych, wska zujący na ich związek znaczeniowy z prędkością: tacheometr, tachograf.

Co znaczy Technicystyczny:
Porównanie przym.) 1. wyolbrzymiający rolę techniki w życiu społecznym; 2. formalistyczny taca co znaczy.
Krzyżówka Teizm:
Dlaczego m) doktryna filozoficzna, według której zasadą jedności świata jest jedyny i osobowy Bóg, będący przyczyną wszystkiego teista, teistyczny taca krzyżówka.
Co to jest Terapia:
Jak lepiej w zn. fr. thérapeutique ż), z gr. therapeía służba, therapeía to?n?kamnónt?n usługiwanie chorym> 1. zabiegi uzdrawiające, przywracanie zdrowia chorym za pomocą leków, zabiegów medycznych i taca co to jest.
Słownik Tartarin:
Kiedy m) typ sympatycznego fanfarona, opowiadającego o swych niebywałych czynach taca słownik.
Czym jest Trans:
Od czego zależy ang. trance> 1. pot. stan podniecenia, niepokoju, zapału: wpaść w trans twórczy; 2. w hipnozie stan podobny do snu, charakteryzujący się obniżoną świadomością i słabym kontaktem ze światem taca czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest taca znaczenie w Słownik wyrazów T .