Definicja ksenofob. Co oznacza m) człowiek niechętnie, wrogo usposobiony do cudzoziemców i.
ksenofob co to jest

Czy przydatne?

Definicja ksenofob

Co to jest KSENOFOB: (m) <z gr. ksenos obcy + fobos lęk> człowiek niechętnie, wrogo usposobiony do cudzoziemców i cudzoziemszczyzny.

Koteria:
ż) 1. ogół poddanych w majątku szlacheckim; 2. grupa osób wzajemnie się popierających, dążących wspólnie do osiągnięcia własnych korzyści; klika ? koteryjka, koteryjny ksenofob co to jest.
Konkluzja:
Konklusion, fr. conclusion, z łac. conclusio zamknięcie, wniosek końcowy> wniosek, ostateczne przekonanie na podstawie obserwacji i wnioskowania: dojść do konkluzji ? konkludować, skonkludować, że ksenofob definicja.
Konsola:
daw. ozdobny stolik służący do umieszczania na nim różnych drobiazgów; 2. element architektoniczno-rzeźbiarski podtrzymujący żebra sklepienne, gzymsy, rzeźby, zwykle bogato zdobiony; 3. ekon ksenofob co znaczy.
Klasyka:
wzorowy, wzorcowy, doskonały> dzieła z różnych dziedzin i różnych okresów (zwłaszcza dawnych), uznane za doskonałe, wzorcowe, nieprzemijające: klasyka literatury, kina, mody ? klasyczny ksenofob słownik.
Katechizm:
catechismus, od gr. kat?chíz? nauczam> 1. rel. zwięzły wykład zasad wiary chrześcijańskiej, zwykle w formie pytań i odpowiedzi; podręcznik zawierający ten wykład ? katechizacja, katecheta; 2. przen ksenofob znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest ksenofob znaczenie w Słownik wyrazów K .