Definicja ferwor. Co oznacza m) uniesienie, zapał, żarliwość: w ferworze walki, wpaść w ferwor.
ferwor co to jest

Czy przydatne?

Definicja ferwor

Co to jest FERWOR: (m) <łac. ferwor wrzenie> uniesienie, zapał, żarliwość: w ferworze walki, wpaść w ferwor, gestykulować z ferworem.

Ferezja:
rus. fieriez> . eleganckie okrycie noszone przez kobiety w Turcji; 2. hist. obszerny płaszcz męski, sięgający do łydek, podszyty futrem, z przodu ozdobnie wyszywany, noszony w Polsce w XVI–XVII w ferwor co to jest.
Fundament:
m) <łac. fundamentum podwalina> podstawa, najważniejszy element, baza czego, podwaliny: położyć fundament pod co; stanowić fundament czego, mocny fundament fundamentalny, fundamentalizm ferwor definicja.
Federacja:
federation, fr. fédération, z łac. foederatio sprzymierzenie> 1. sprzymierzenie ludzi dla obrony interesów: federacja konsumentów; 2. związek ugrupowań, organizacji, regionów: państwo federacyjne ferwor co znaczy.
Farmakoterapia:
ż) 1. stosowanie leków do zwalczania chorób i zapobiegania im; . dział farmakologii obejmujący praktyczne wskazania dotyczące stosowania leków i ich dawkowania ferwor słownik.
Felicytologia:
ż) <łac. felicit?s szczęście, pomyślność + -logia> dział etyki zajmujący się zagadnieniem szczęścia, teorią życia pomyślnego i wartościowego ferwor znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest ferwor znaczenie w Słownik wyrazów F .