Definicja elipsa. Co oznacza ż) 1. geom. owal, figura w definicja. Co to jest Elipsa słownik.
elipsa co to jest

Czy przydatne?

Definicja elipsa

Co to jest ELIPSA: (ż) <fr. ellipse, z łac. ellipsis, gr. élleipsis opuszczenie, niezupełność> 1. geom. owal, figura w kształcie obustronnie spłaszczonego koła, bryła eliptyczny, elipsoid, elipsoidalny; 2. jęz.-lit. opuszczenie głoski, cząstki wyrazu lub całego słowa elizja; pominięcie członu wypowiedzi.

Co znaczy Enzym:
Porównanie m) chem. fermenty, specjalne białka wytwarzane przez żywe organizmy: związki enzymatyczne enzymologia, enzymatyczny elipsa co znaczy.
Krzyżówka Egzystencjalizm:
Dlaczego existentialisme> filoz. kierunek, który głosi, że człowiek jako jednostka ma wolny wybór, dlatego jest całkowicie odpowiedzialny za siebie, że życie jednostki nie zależy od nikogo, jedynie od elipsa krzyżówka.
Co to jest Ekspedient:
Jak lepiej m) sprzedawca w sklepie, w magazynie handlowym ekspedientka elipsa co to jest.
Słownik Eschatologia:
Kiedy ż) rel. doktryna filozoficzna dotycząca życia wiecznego, pośmiertnych losów człowieka, także ostatecznego celu, końca świata eschatologiczny elipsa słownik.
Czym jest Ergotamina:
Od czego zależy ż) <łac. ergotum sporysz + amina> chem. jeden z alkaloidów występujący w sporyszu, mający zastosowanie głównie w położnictwie Franklina w Paryżu> wydarł niebu piorun, a berło tyranom elipsa czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest elipsa znaczenie w Słownik wyrazów E .