Definicja destylacja. Co oznacza ż) proces skraplania par jednej substancji i otrzymywanie innej.
destylacja co to jest

Czy przydatne?

Definicja destylacja

Co to jest DESTYLACJA: (ż) <niem. Destillation> proces skraplania par jednej substancji i otrzymywanie innej: alkohol destylowany destylat, destylować co, przedestylować, destylator.

Co znaczy Dok:
Porównanie śr.-hol. docke> . urządzenie znajdujące się przy brzegu morskim lub rzecznym, przeznaczone do budowy, naprawy i konserwacji statków; . akwen portowy do ładowania i wyładowywania statków dokować destylacja co znaczy.
Krzyżówka Dadaista:
Dlaczego artysta uprawiający twórczość w duchu dadaizmu: malarz dadaista, poeci dadaiści destylacja krzyżówka.
Co to jest Demon:
Jak lepiej gr. daím?n> . w mit. gr.: duch – zły albo dobry – wywierający wpływ na losy człowieka, w wierzeniach religijnych: bezosobowa moc nadnaturalna; w chrześcijaństwie – zły duch, szatan, diabeł, przen destylacja co to jest.
Słownik Demoniczny:
Kiedy przym.) mający cechy demona; niesamowity, upiorny, szatański: demoniczna energia, siła, demoniczne spojrzenie destylacja słownik.
Czym jest Destrukt:
Od czego zależy destructus zniszczony> 1. pieniądz wycofany z obiegu; 2. bibl. egzemplarze książki lub czasopisma uszkodzone w druku w stopniu uniemożliwiającym włączenie do zbioru; 3. poligr. arkusz uszkodzony destylacja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest destylacja znaczenie w Słownik wyrazów D .