Definicja despotyzm. Co oznacza m) 1. forma rządów oparta na nieograniczonej, bezwzględnej władzy.
despotyzm co to jest

Czy przydatne?

Definicja despotyzm

Co to jest DESPOTYZM: (m) <od despota> 1. forma rządów oparta na nieograniczonej, bezwzględnej władzy (jednostki lub grupy) opierającej się na terrorze, nieuznającej praw i wolności obywatelskich; 2. samowolne, bezkompromisowe, bezwzględne postępowanie, nieliczące się z nikim i z niczym.

Co znaczy Dykteryjka:
Porównanie ż) anegdota, krótkie żartobliwe opowiadanie, dowcip despotyzm co znaczy.
Krzyżówka Diana:
Dlaczego mitologii rzymskiej: bogini łowów, opiekunka zwierząt i przyrody, utożsamiana z grecką Artemidą; . dziewczyna wysportowana, oddana jeździe konnej, polowaniu, niezależna, chłodna w uczuciach despotyzm krzyżówka.
Co to jest Depozyt:
Jak lepiej odłożone> . miejsce przechowania złożonych przedmiotów; 2. przedmioty oddane na przechowanie: depozyt bankowy; złożyć co w depozyt, oddać do depozytu depozytariusz, depozytor, zdeponować (co, gdzie despotyzm co to jest.
Słownik Dekoder:
Kiedy fr. chiffré, coder kodować> 1. urządzenie do odkodowania informacji zapisanej w jakimś umownym kodzie (sztucznym języku), deszyfrator programów (np. TV); 2. człowiek, który zajmuje się dekodowaniem despotyzm słownik.
Czym jest Drastyczny:
Od czego zależy gr. drastikós, od drásis (pharmákou) siła działania leku> ostry, gwałtownie działający, silny: drastyczne metody; dosadny, surowy: drastyczne słowa, drastyczny kawał, drastyczne środki despotyzm czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest despotyzm znaczenie w Słownik wyrazów D .