Definicja chloroza. Co oznacza ż) 1. bot. choroba roślin; roślina marnieje, liście tracą zieloną.
chloroza co to jest

Czy przydatne?

Definicja chloroza

Co to jest CHLOROZA: (ż) <łac. chlorosis> 1. bot. choroba roślin; roślina marnieje, liście tracą zieloną barwę, bledną, żółkną; 2. med. rodzaj anemii spowodowanej niedoborem żelaza, zewnętrznym objawem jest m.in. bladożółty odcień skóry.

Co znaczy Czynsz:
Porównanie m) stała opłata za dzierżawienie nieruchomości, za korzystanie z mieszkania lub gruntu: płacić czynsz, czynszowa kamienica chloroza co znaczy.
Krzyżówka Cyzjojan:
Dlaczego m) <łac. circumcisio Domini obrzezanie Pańskie + januaris styczeń> daw. wierszowany kalendarz łaciński, wyliczający (w skrótach) wszystkie święta w poszczególnych miesiącach roku chloroza krzyżówka.
Co to jest Cel:
Jak lepiej st.-czes. cil, ze śr.w.-niem. z?l> 1. to, do czego się dąży, co się chce osiągnąć; 2. przedmiot zamierzonych działań, punkt centralny jakiejś akcji; 3. przedmiot, do którego się mierzy, strzela chloroza co to jest.
Słownik Chimera:
Kiedy łac. Chimaera, gr. Chímaira, imię mitycznego smoka, zabitego przez Bellerofonta, od chímaira młoda koza, kózka> 1. mit. potwór ziejący ogniem, z paszczą lwa, tułowiem kozy i ogonem węża; 2 chloroza słownik.
Czym jest Chondrocyt:
Od czego zależy m) biol. komórka tkanki chrzęstnej, powstającej z tzw. chondroblastów; komórki chrzęstne (chrząstki chloroza czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest chloroza znaczenie w Słownik wyrazów C .